Šis projektas unikalus tuo, kad skatina per fizinį aktyvumą baidarėmis pažinti ir suprasti supančią aplinką bei iš naujo įvertinti šį užsiėmimą kaip sveikatinimo priemonę. Šiam tikslui yra kuriama ir į vykstančius baidarių irklavimus sezono metu bus integruota patyriminio fizinio aktyvumo ir aplinkos pažinimo metodika – tai naujas ir unikalus veiklos etapas baidarių irklavimo srityje.

Kitas labai svarbus projekto etapas – treneriai, kurie projekte bus atsakingi už saugaus plaukimo instruktažą, užsiėmimų organizavimą ir priežiūrą, projekto dalyvių apmokymą, sporto inventoriaus priežiūrą.

O gido ir edukatoriaus audio sistemos įsigijimas užtikrins galimybę užsiėmimų metu sklandžiai perduoti informaciją visiems veiklos dalyviams. Laukia daug šaunių darbų.

Veiklos planuojamos Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Plungės rajono, Šilalės rajono, Šilutės rajono, Tauragės rajono, Telšių rajono savivaldybėse.

Projekto tikslams pasiekti skirta beveik 67,3 tūkst. Eur iš Sporto rėmimo fondo lėšų, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

dalinames-rugsejo-menesi-startavusio-projekto-patyriminis-fizinis-ugdymas-baidaremis-veiklomis